Hakkımızda ana bilgi

şirketElect Holdings Limited

Elect Holdings Limited, 2008 yılında İngiltere'de tescil edilmiştir ve faaliyetlerini esas olarak emtia piyasasında, kripto para biriminde ve CFD sözleşmelerinde ticari işlemlere girerek kar etmeyi amaçlayan bir yatırım şirketidir. Şirket dünyanın en büyük ticari katlarında temsil edilmektedir: Chicago Ticaret Borsası, New York Ticaret Borsası, Uluslararası Petrol Borsası, Londra Metal Borsası.

nasıl çalışıyoruz ?

Vadeli işlem sözleşmelerinin yapılması yoluyla yapılan spekülatif işlemlerin yanı sıra, piyasada kripto para birimi ticareti. Şirket ayrıca enerji, metalurji, gıda ve otomotiv endüstrileri için hammadde temini sözleşmeleri imzaladı. Özellikle, bu tür hammadde gruplarının en büyük tedarikçisiyiz:

Demir dışı metaller (bakır, nikel, alüminyum), değerli metaller (platin, gümüş, altın) ve nadir toprak metalleri (lantan) dahil olmak üzere metaller.;

Hidrokarbonlar (kömür, akaryakıt, gaz, petrol ve petrol ürünleri)

Tarımsal üretim

Bu ürünlerin likiditesi yüksektir, ancak değerleri keskin iniş ve çıkışlara maruz kalabilir. Bu tür volatilite, öngörülemeyenleri de içeren çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır (örneğin, tarımsal ürünlerin yetiştirilmesi için iklim koşulları veya dünyada petrol fiyatını etkileyen siyasi durum)..

Bu, emtia piyasasında alım satım işlemlerini döviz veya borsa işlemlerinden daha riskli kılar, ancak diğer taraftan deneyimli işlemcilerin her başarılı işlemden etkileyici karlar elde etmelerine olanak sağlayan fiyat değişimleridir.

Şirket numarası altında tescilli: 6470405

Haritada göster Check documents

Müşterilerimize sunduklarımız

Yukarıdaki faktörlerin tümü emtia piyasasında ticareti karlılık açısından çok cazip kılmaktadır, ancak risk derecesi oldukça yüksektir. Her yatırımcı başarılı işlemlerin tüm detaylarını bağımsız olarak çözemez, etkin bir ticaret stratejisi geliştiremez, varlık fiyatlarındaki hareketi etkileyen tüm faktörleri analiz edemez ve kesin olarak doğru bir değerlendirme yapamaz.

Sözleşmelerin hacmini de göz önünde bulundurmak gerekir. Çok az sermaye ile döviz üzerinden işlem yapmaya başlayabilirsiniz; Bununla birlikte, emtia piyasasındaki işlemler büyük sermaye yatırımları gerektirecektir;

profesyonelleri takımı

Elect Holdings Limited'in başarısı ve hızlı gelişimi, öncelikle aşağıdakileri içeren bir uzmanlar ekibinin iyi koordine çalışması nedeniyledir:

  • Yatırımcılar, gelişmiş ticaret stratejisine uygun olarak anlaşma yaparlar;
  • Görevleri arasında dünyadaki ekonomik ve politik durumun izlenmesi, elde edilen verilerin analiz edilmesi, fiyat hareketlerinin sağlam tahminleri;
  • Yazılımla çalışan ve web sitesinin bakımını yapan programcılar;
  • Müşteri desteği, müşteri etkileşimi, danışmanlık yardımı

Electol Holdings Limited bu problemleri başarıyla çözdü. Küçük ve orta ölçekli yatırımları olan yatırımcılara, fonlarını kar için birleştirmeleri ve güven yönetiminde profesyonel yatırımcılara devretmeleri için eşsiz bir fırsat sunulmaktadır.

Bir yatırım şirketinin amaçları ve hedefleri:

  • Şirket ve yatırımcılar için sürekli olarak yüksek gelir sağlamak;
  • Her yatırımcıya temettülerin zamanında hesaplanması;
  • Mevduat sigortası yoluyla riskleri en aza indirmek ve bir yedek fon oluşturmak;
  • Müşterilerle güven ve gerçek sonuçlara dayalı ortaklıklar kurmak;
  • Satış sürecini otomatikleştirmek ve tüm servis ve departmanların etkileşimini geliştirmek için yeni teknolojik ve kurumsal çözümler arayın.
  • Dünya ticaret şirketlerinin sıralamasında lider bir konuma ulaşmak.

Müşteri Avantajları
kim işbirliği yapar
firmamız ile:

01

mevduat sigortası

02

lisans kullanılabilirliği
ve kayıt
belgeler

03

Düşük başlangıç yatırım seviyesi

04

istikrarlı ve zamanında gelir tahakkuku

05

Uygun koşullar
Ortaklık
programlar

06

Sezgisel kullanıcı arayüzü

07

7/24 teknik destek